Filtruj

Praca Kierowca Przedstawiciel - Złotniki

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (NR 1134)

FIRMA HANDLOWA HORTENS PRZEMYSŁAW BAŃKAFIRMA HANDLOWA HORTENS PRZEMYSŁAW BAŃKA
Złotniki Kujawskie

Zakres obowiązków: obsługa stałej bazy klientów poprzez sprzedaż produktów umieszczonych w aucie dostawczym Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe w kierowaniu autem dostawczym, mile widziane umiejętności handlowe...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator kierowców floty taksówkarskiej

DIANADIANA
Poznań

Poszukujemy odpowiedzialnego, proaktywnego koordynatora kierowców floty taksówkarskiej z Białorusi i Ukrainy. OPIS Twój zakres obowiązków Wyjaśnienie taksówkarzom z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu ich obowiązków zawodowych. Kontrola kierowców i upewnienie się, że wypełniają oni obowiązki stanowis...

31.05.202431.05.2024
od 6000 zł