Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Jaryszów

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jaryszów

Numer oferty: StPr/24/0363Obowiązki:Prowadzenie, obsługa codzienna samochodu ciężarowego, załadunek, przewóz i rozładunek, wypełnianie dokumentów przewozowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Umiejętności: prow...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E

DANIEL KOLARCZYKDANIEL KOLARCZYK
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; kurs na przewóz rzeczy; akt. ks. sanepidowska; zakres obowiązków: transport art. spożywczych; jedna zmiana w godz. 20:00-7:00; miejsce pracy: teren śląska, baza Gliwice Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca samochodu...

Kierowca C + E Sośnicowice Radzionków Cementowóz dostawa cement

MAŁRO SP. Z O.O.MAŁRO SP. Z O.O.
Żernica

Firma Małro sp. z. o.o. jest jednym z największych producentów prefabrykatów żelbetowych w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, dynamicznie się rozwijającą z siedzibą w Sośnicowicach k. Gliwic. W 2014 roku przejęliśmy firmę WPŻ Elbud Gdańsk z siedzibą w Owśnicach k. Kościerzyny. W 2020 otworzyliśmy nowy...