Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Książ Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

RAFAŁ SZYMAŃSKI RAF - TRANS TRANSPORT CIĘŻAROWY SZYMAŃSKI RAFAŁRAFAŁ SZYMAŃSKI RAF - TRANS TRANSPORT CIĘŻAROWY SZYMAŃSKI RAFAŁ
Książ Wielkopolski

Zakres obowiązków: Zgodnie z zawodem kierowcysamochodu ciężarowego przewóz towarór, załadunek i rozładunek towaru Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - ADR – przewóz towarów niebezpiecznych mile widziane doświadczenie w pracy kierowcy, sumien...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca samochodu ciężarowego

RAFAŁ SZYMAŃSKI RAF – TRANS TRANSPORT CIĘŻAROWY SZYMAŃSKI RAFAŁRAFAŁ SZYMAŃSKI RAF – TRANS TRANSPORT CIĘŻAROWY SZYMAŃSKI RAFAŁ

Zgodnie z zawodem kierowcysamochodu ciężarowego przewóz towarór, załadunek i rozładunek towaru...

Kierowca kat. C+E - praca na kraju

SEBASTIANSEBASTIAN
Robakowo

Firma Transportowa zatrudni kierowcę z uprawnieniami Kat. C+E. Start i koniec w Robakowie. Samochód przypisany do kierowcy. Praca na składzie ciężarowym: ciągnik siodłowy (Mercedes-Benz Actros MP5 + naczepa izoterma). Wymagania: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 aktualne badania, kurs na przewóz r...

11.04.202411.04.2024