Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKI- KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

nowa oferta
JEMIELITY INŻYNIERIA SANITARNA S. C.JEMIELITY INŻYNIERIA SANITARNA S. C.
Łomża

Zakres obowiązków: Operator koparki; kierowca samochodu ciężarowego (kat. C). Praca: woj. podlaskie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: operator koparki. Mile widziane uprawnienia na przewóz rzeczy; doświadczenie- mile widziane...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowcę C+E

PRZEMEKPRZEMEK
Łomża

Firma Transportowo- Spedycyjna zatrudni kierowców z KAT C+E w ruchu krajowym (firanka, beczka do paszy). Jesteśmy firmą, której siedziba mieści się w Kuleszach Kościelnych, dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych, zajmujemy się obsługiwaniem stałych kontrahentów na powtarzających się trasach...

19.04.202419.04.2024
od 6000 zł

Kierowca kategoria C+E

KASIAKASIA
Łomża

Witam, zatrudnię kierowcę kategorii C+E z ważnymi dokumentami: kartą kierowcy i przewózem rzeczy. Praca na terenie Polski. Jazda samochodem ciężarowym z platformą bez burt. Praca od poniedziałku do piątku. Nie pracujemy w weekendy. W zależności od trasy nocowanie w aucie bądź zjazdy do domu. Najlepi...

04.01.202404.01.2024
od 6000 zł