Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Ludwików

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

DOM-ROL JAROSŁAW SZCZUBLEWSKIDOM-ROL JAROSŁAW SZCZUBLEWSKI
Ludwikowo

Zakres obowiązków: Transport towarów-relacja Polska-Francja od poniedziałku do piątku,naczepa typu MEGA,pojedyncza obsada. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E wymagane aktualane badania...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E AUTO LAWETA zabudowa Lohr 9szt

PAWEŁ DRYJAŃSKIPAWEŁ DRYJAŃSKI
Słupca

OPIS Firma Dryjański Logistic zatrudni kierowce z Słupcy (woj,Wielkopolskie) lub jej okolic kat. C + E w transporcie krajowym. Przewóz dotyczy aut fabrycznie nowych . Wymagania: prawo jazdy kat. C+E doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego ( autolawety) chęć do pracy samodzielnoś...

17.06.202417.06.2024
od 7500 zł

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WA-MA - MACIEJ WALICKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WA-MA - MACIEJ WALICKI
Pyzdry

Zakres obowiązków: - Kierowanie samochodem ciężarowym - załadunek i rozładunek towarów poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E WYMAGANIA : ważna karta kierowcy, komunikatywność...

30.04.202430.04.2024