Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Pawłów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę C+E

BOGUSŁAWBOGUSŁAW
Pawłów

Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i PrefabrykatówSp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży budownictwa drogowego oraz transportu drogowego. W związku z zakupem nowej floty pojazdów zatrudnimy kierowców z kategorią C+E w lokalnym - kilka etatów. Główna siedziba firmy: Pa...

28.04.202428.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca samochodu ciężarowego C+E /kraj, codziennie w domu

MATEUSZMATEUSZ
Popielów

KIEROWCA KAT. C+E Firma z doświadczeniem na rynku zatrudni kierowców kat. C+E do pracy w transporcie krajowym. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (jedno lub trzymiesięczny okres próbny) codzienny powrót do domu dostawy do stałych klientów, stałe kółka (praca wokół komina) samoc...

29.04.202429.04.2024
od 30 zł

Kierowca samochodu ciężarowego, transport krajowy –głównie Dolny Śląsk

EKO-TECHEKO-TECH
Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków: · prowadzenie auta ciężarowego (cysterna, plandeka), · odbiór odpadów i ścieków przemysłowych. Wymagania: · prawo jazdy kategoria C + E, · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, · samodzielność, odpowiedzialność, zdolność logicznego i analitycznego myślenia, · umieję...

16.04.202416.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0298 s