Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+ E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

nowa oferta
GRZEGORZ BORKOWSKI GB TRANSGRZEGORZ BORKOWSKI GB TRANS
Stargard

Zakres obowiązków: Transport kontenerów morskich Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca samochodu ciężarowego System pracy: 12 dni pracy - 9 dni wolnych-wynagrodzenie: 7500 zł -8500 zł netto. 12 dni pracy - 2 dni wolnego-wynagrodzenie: 10.000 zł-11.000 zł netto. Praca na terenie...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KATEGORII CE + HDS

FRĄCKOWIAK JAROSŁAW FRAMBUDFRĄCKOWIAK JAROSŁAW FRAMBUD
Stargard

Zakres obowiązków: Transport materiałów budowlanych. Godziny pracy od 07:00 do 15:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca samochodu ciężarowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E prawo jazdy kat.C+E z uprawnieniami na HDS, mile widziany staż pracy...

08.04.202408.04.2024

PRACA - Zatrudnię Kierowcę - upr. HDS - kat. C lub C+ E

TOMASZTOMASZ
Kobylanka

Dzień dobry, Zatrudnię Pracownika na pełen etat na stanowisko: KIEROWCA (z uprawnieniami na HDS) kat. C lub C+E Praca od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach od 7:30 - 16:00 - WEEKENDY WOLNE Firma: Szalunki Pietrucha sp.c. Lokalizacja: ul. Szczecińska 30 B - Kobylanka 73-108 OBOWIĄZKI W PRACY...

11.07.202311.07.2023