Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Ciezarowego - Szczecinek

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szczecinek

Numer oferty: StPr/24/0503Obowiązki:praca fizyczna, przewóz materiałów na terenie całego kraju, praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy na bazę, przwóz lekkich materiałów w obrębie 300 km samochodem do masy całkowitej 12 ton ( nie tiry), czasem z przyczepą.Wymagania:Wymagania konieczne:Umi...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
OPAK SP. Z O.O. SP. K.OPAK SP. Z O.O. SP. K.
Szczecinek

Zakres obowiązków: praca fizyczna, przewóz materiałów na terenie całego kraju, praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy na bazę, przwóz lekkich materiałów w obrębie 300 km samochodem do masy całkowitej 12 ton ( nie tiry), czasem z przyczepą. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe z...