Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Dostawczego - Baranów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowcy międzynarodowy kat. B

BOART.TRANSPORTBOART.TRANSPORT
Baranów

Witam zatrudnię kierowcę kat. B na trasy międzynarodowe na samochód dostawczy bus plandeka, spanie za fotelami oraz bus blaszka ( stałe trasy Czechy-Niemcy).Praca w systemie 3/1 lub do uzgodnienia. Wymagany paszport, doświadczenie w transporcie mile widziane. Po więcej informacji zapraszam do kontak...

02.07.202402.07.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. B

MEBEL TAXI 24 SP. Z O.O.MEBEL TAXI 24 SP. Z O.O.
Baranów

Zakres obowiązków: Transport mebli do Niemiec oraz rozładunek u klienta. Trasy jedno lub dwudniowe. Wymagane doświadczenie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca samochodu dostawczego...

19.06.202419.06.2024

ŚWIAT PŁYTEK PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ S. C.ŚWIAT PŁYTEK PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ S. C.
Baranów

Zakres obowiązków: Krajowy przewóz towaru. Załadunek i rozładunek, możliwość przeszkolenia na obsługę wózka widłowego. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca samochodu dostawczego...

13.06.202413.06.2024