Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Dostawczego - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Biała Podlaska

Zakres obowiązków: przewóz towarów po Europie Wschodniej oraz UE pojazdem do 3,5 t., Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - białoruski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) język obcy - rosyjski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansow...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Manie

Numer oferty: StPr/24/0892Obowiązki:przewóz towarów branży spożywczej na stałej trasie w transporcie krajowymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobieniaMiejsce pracy: 21-560...

11.05.202411.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
UBOJNIA DROBIU WĘGRZYNIAK SP. J.UBOJNIA DROBIU WĘGRZYNIAK SP. J.
Manie

Zakres obowiązków: przewóz towarów branży spożywczej na stałej trasie w transporcie krajowym Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat. B książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia...

10.05.202410.05.2024