Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Dostawczego - Jastrzębie

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

FOXPAINT LIS JAROSŁAWFOXPAINT LIS JAROSŁAW
Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: Praca na 1 zmianę w godz. 08:00-16:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podn...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca samochodu dostawczego 3,5t - trasy międzynarodowe

WOJCIECHWOJCIECH
Baborów

Witam Poszukuję kierowcy na auto dostawcze do 3,5t. Trasy międzynarodowe. Główne kierunki na które jeżdzimy to DE,BE,NL,DK,SE,IT,AT,SLO,SK,CZ,HU, FR . System pracy 3/1. Tylko z doświadczeniem. Baza firmy 48-120 Baborów woj. Opolskie . Mozliwośc auta pod dom po okresie próbnym. Firma od 10-ciu lat n...

15.06.202415.06.2024
od 7000 zł

KIEROWCA KAT. B/PRACOWNIK GOSPODARCZY

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BIOCED-KOMUNAL-SEBASTIAN CEDROPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BIOCED-KOMUNAL-SEBASTIAN CEDRO
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem dostawczym. Sprzątanie terenów zielonych, grabienie i zbieranie liści. Wykonywanie prac ręcznych związanych z utrzymaniem czystości na terenach zielonych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B w przypadku osób z Uk...

08.05.202408.05.2024