Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Dostawczego - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

kierowca międzynarodowy kat. b

nowa oferta
ITTITT
Lublin

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat. B do 3,5 t na trasy międzynarodowe. Samochód dostawczy, plandeka. 10ep z webasto, możliwość przyuczenia. Obowiązki: - prowadzenie dokumentów transportowych - dyspozycyjność i punktualność - doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych - dbanie o mienie f...

14.05.202414.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO KAT.B

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Elizówka

Numer oferty: StPr/24/1020Obowiązki:Rozwożenie butli z gazem.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych mile widziane doświadczenie w zaopatrzeniu Poz...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
P.W. A.K.A. ADAM PETRYSZAKP.W. A.K.A. ADAM PETRYSZAK
Elizówka

Zakres obowiązków: Rozwożenie butli z gazem. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - ADR – przewóz towarów niebezpiecznych umiejętność - mile widziane doświadczenie w zaopatrzeniu Możliwość zrobienia uprawnień w tracie pracy....