Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Dostawczego - Rudnica

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Rudnik Nad Sanem

Zakres obowiązków: Dostawa materiałów na teren budowy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca busa kat. B 3,5t transport dostawca transport Świdnica

PIOTRPIOTR
Świdnica

Poszukiwany kierowca samochodu dostawczego (BUS). Dostawa materiałów budowlanych, samochód z windą. Praca od poniedziałku do soboty. Godziny 8-16 (bądź krócej w zależności od ilości dostaw). Obowiązki: Realizacja zamówień i dostarczanie towarów. Rozładunek towarów. Utrzymanie pojazdu firmoweg...

22.06.202422.06.2024

* Praca * Kierowca * Akwizytor * kat. B * Adr *

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Świdnica

Praca kierowca/akwizytor Poszukuję kierowcę na kat. B Wymagane: prawo jazdy kat. B zaświadczenie o niekaralności sumienność obowiązkowość punktualność komunikatywność szybkie nawiązywanie relacji z klientem mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych mile widziane upr...

20.06.202420.06.2024
od 3500 zł