Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Dostawczego

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tuligłowy

Numer oferty: StPr/24/0723Obowiązki:Rozwożenie zamówionych towarów do sklepów, załadunek, rozładunek pieczywa.Praca na terenie powiatu jarosławskiego. Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweZawód:Kierowca samocho...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE STANISŁAW MATYJAPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE STANISŁAW MATYJA
Tuligłowy

Zakres obowiązków: Rozwożenie zamówionych towarów do sklepów, załadunek, rozładunek pieczywa. Praca na terenie powiatu jarosławskiego. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca samochodu dostawczego uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kurier DPD Bielsko-Biała - Kierowca

DPD POLSKA SP. Z O.O.DPD POLSKA SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

DPD Polska jest częścią GeoPost, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie i wiodącą firmą kurierską na polskim rynku. Poszukujemy osób zainteresowanych świadczeniem usług kurierskich (realizacji odbiorów i doręczeń przesyłek) w Bielsko-Białej i okolicach. Damy Ci...

Samozatrudnieniesamozatrudnienie