Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Osobowego - Chojno

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

MULTIPOL RZECZYCCY SP. K.MULTIPOL RZECZYCCY SP. K.
Chojna

Zakres obowiązków: Dostawa towarów do klientów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - kierowca

PANCOM PRZEMYSŁAW PANEKPANCOM PRZEMYSŁAW PANEK
Zduny

Firma PANCOM to dynamicznie rozwijający się integrator rozwiązań IT zajmujący się instalacją oraz serwisem systemów sprzedaży oraz systemów teletechnicznych na terenie całego kraju. Poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier - kierowca Zakres obowiązków: prawidłowy obrót towaru w magazynie...

24.04.202424.04.2024
od 5500 zł

Kierowca C+E system 2/1. Podwójna, lub pojedyncza obsada

EUROPE GROUP SP. Z O.O.EUROPE GROUP SP. Z O.O.
Prusice

Europe Group sp. z o.o. ul.Polna 14 55-110 Prusice Europe Group, od 1995r. tworzymy firmę, w której najważniejsisą ludzie. Stale zwiększamy liczbę zatrudnionych osób. Cenimy kompetencje oraz zaangażowanie. Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij nam swoje CV, lub skontaktuj się telefonicznie. A...

02.10.202302.10.2023
od 8000 zł