Filtruj

Praca Kierowca Samochodu Osobowego - Runowo

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO/ POMOCNIK BRUKARZA

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTRYCZNYCH ALICJA ŻYDONIKPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTRYCZNYCH ALICJA ŻYDONIK
Runowo

Zakres obowiązków: Montaż studni telekomunikacyjnych oraz rozkladanie i układanie kostki brukowej itp. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca samochodu osobowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - praca w zespole umiejętność - sumienność umiejętność - punktualność umieję...

13.08.202413.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager floty

nowa oferta
MAKO TSLMAKO TSL
Lębork

Mako TSL Błażej Makurat Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszym...

16.09.202416.09.2024