Filtruj

Praca Kierowca Sprzedawca - Łapy

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA-SPRZEDAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łapy

Numer oferty: StPr/24/1911Obowiązki:sprzedaz obwoźna z samochodu(teren pracy - Podlasie)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:prawo jazdy kat. B wymaganeMiejsce pracy: Krzywa 3, 18-100 Łapy, powiat: białostocki, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa ...

12.07.202412.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZAKŁAD MIĘSNY DUET GOZDECKI, KUŹMICKI, ŁOKIĆ SP. J.ZAKŁAD MIĘSNY DUET GOZDECKI, KUŹMICKI, ŁOKIĆ SP. J.
Łapy

Zakres obowiązków: sprzedaz obwoźna z samochodu(teren pracy - Podlasie) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe prawo jazdy kat. B wymagane...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca, sprzedawca Hurtownia Kwiatów

nowa oferta
IZABELA WALUKIEWICZIZABELA WALUKIEWICZ
Białystok

Hurtownia Kwiatów Magnolia zatrudni pracownika na stanowisko kierowca-sprzedawca. Wymagane prawo jazdy kategorii B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busów (kontener) i obsłudze klienta. Wiek 25-40 lat. Praca od poniedziałku do piątku. Umowa o pracę. Kontakt pod nr tel. 50*****04 (godz. ...

06.08.202406.08.2024
od 4000 zł