Filtruj

Praca Kierowca Sprzedawca - Lubraniec-Parcele

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA - KATEGORIA C I E- SPRZEDAWCA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubraniec-Parcele

Numer oferty: StPr/24/1145Obowiązki:obsługa urządzeń technicznych do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych materiałami niebezpiecznymi oraz sprzedaż paliwWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych prawo jazdy kat C+E Wykształcenie: ś...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
PETROMAN TRANSPORT SP. Z O.O.PETROMAN TRANSPORT SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń technicznych do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych materiałami niebezpiecznymi oraz sprzedaż paliw Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - ADR – przewóz towarów niebezpiecznych umiejętność - p...

15.05.202415.05.2024