Filtruj

Praca Kierowca Taxi

Kierowca bolt/uber/free now - wynajem taxi - Nie pobieramy VAT 8%

JAKUBJAKUB
Poznań

Witaj! Sprawdzony i rzetelny partner flotowy poszukuje osób na stanowisko KIEROWCA TAXI. Podejmując z nami współpracę, masz pewność, że trafiłeś/aś w dobre ręce! Posiadamy licencję TAXI i wypisy na wszystkie gminy w powiecie poznańskim! Spełniamy warunki przepisów dotyczących przewozu osób/TA...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca

Gdańsk

Ogłoszenie Pracy: Zatrudnię Kierowcę Taxi (Bolt) w TrójmieściePoszukujemy kierowcy taxi (Bolt) do pracy w Trójmieście. Wymagania: Prawo jazdy kategorii B ważne minimum rok Status studenta lub ucznia mile widziane Dyspozycyjność Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stabilną pracę. Umowa zle...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca TAXI samochód od Firmy

Gdańsk

Twój zakres obowiązków:- Zapewnienie profesjonalnej obsługi pasażerów, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo podczas podróży- Przestrzeganie przepisów drogowych oraz wewnętrznych zasad firmy, a także dbanie o wizerunek korporacji wśród Klientów- Zapewnienie czystości i porządku wewnątrz pojazdu- Efe...

12.05.202412.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0376 s