Filtruj

Praca Kierowca Transport Miedzynarodowy - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

STANOWISKO DS. PRAW JAZDY I NADAWANIA UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA POJAZDAMIW REFERACIE EWIDENCJI KIEROWCÓW W WYDZIALE CENTRUM OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

nowa oferta
URZĄD MIEJSKI W SŁUPSKUURZĄD MIEJSKI W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Link do ogłoszenia o naborze: https://bip.um.slupsk.pl/praca/911.html Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: Ogólna charakterystyka: Do zadań pracownika zatrudnionego na ww. stanowisku należeć będzie obsługa interesantów oraz praca przy komputerze w systemie KIEROWCA. Ważniej...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowcę z kat.D-Autobus na przewozy pracownicze,turystyczne zatrudnię

TOMASZTOMASZ
Ustka

Zatrudnię kierowców z kat. D. Przewozy pracownicze, turystyczne międzynarodowe oraz krajowe, przewozy sportowe . Wymagana karta kierowcy ,mile widziane osoby z doświadczeniem, dyspozycyjne oraz dbające o powierzony sprzęt. Zatrudnię również kierowców dorywczo jako dodatkowa praca lub na przyuczen...

11.06.202411.06.2024