Filtruj

Praca Kierowca Transport Miedzynarodowy - Zielone

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E od 2200 euro netto

nowa oferta
Zielona Góra

Firma Kuijpers Cargo Service specjalizująca się w przewozach ładunków lotniczych, poszukuje pracowników na stanowisko:Kierowca Międzynarodowy C+E 2200 €/18dniOferujemy:•Zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę, pełen etat•System pracy 18/9•Stałe miesięczne wynagrodzenie 2200 euro netto na start.•Wzra...

21.05.202421.05.2024

KIEROWCA KAT.C+E

nowa oferta
WOGA SP. Z O.O.WOGA SP. Z O.O.

Firma Woga Sp. z o.o. działająca na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C lub kat. C+E KIEROWCA KAT.C+E Obowiązki ...

20.05.202420.05.2024

Kierowca C+E - Obsada Podwójna

nowa oferta
PROFESSIONAL THERMO LOGISTICS SP. Z O.O.PROFESSIONAL THERMO LOGISTICS SP. Z O.O.
Czerniewice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepami - głównie chłodnie. Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej. Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy. Współpraca z dyspozytorami. WYMAGANIA: Kategorie prawa jazdy: C+E Doświadczenie: minimum jedna osoba z obsady Dyspozycyjn...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0705 s