Filtruj

Praca Kierowca Transportu Krajowego - Kielce

1-2 z 2 ofert pracy

Kierowca c+e

nowa oferta
FIRMA TRANSPORTOWA EKOPRZEM PRZEMYSŁAW TRZCIŃSKIFIRMA TRANSPORTOWA EKOPRZEM PRZEMYSŁAW TRZCIŃSKI
Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Transport towarów na terenie kraju, Zabezpieczanie ładunku na czas transportu, Dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą WYMAGANIA: Posiadania prawa jazdy kat. C+E oraz karty kierowcy Mile widziane dośw...

29.04.202429.04.2024

Holandia. Zbiór truskawek wiszących!

nowa oferta
GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Kielce

Praca dla każdego! Aplikuj już dziś! Poszukujemy chętnych osób do pracy do zbioru truskawek wHolandii. Mile widziane doświadczenie przy zbiorach. Praca wykonywana jest tylko wszklarni. Szczegóły: zrywanie truskawek wraz zszypułkami sortowanie truskawek wg. wielkości, klasy odrzucanie zgniłych or...

28.04.202428.04.2024
od 8000 zł