Filtruj

Praca Kierowca Transportu Krajowego - Miechów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy kierowcę C+E, kraj+SK,CZ.(stałe zlecenia)

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Miechów

Zatrudnię kierowcę kat. C+E w transporcie krajowym+CZ,SK .umowa o pracęPraca od poniedziałku do piątku weekendy wolne.Samochód przypisany do kierowcy, plandeka firanka 13,6m.Dobre zarobki!Wymaganiaaktualne prawo jazdy kat. C Ekarta kierowcybadania lekarskie psychotechnicznekurs na przewóz rzeczydysp...

12.06.202412.06.2024

Kierowca C+E Międzynarodówka | Chłodnia | System pracy do ustalenia

nowa oferta
PAWELPAWEL
Posądza

Kierowcę z prawem jazdy kategorii C+E Zatrudnimy w międzynarodowym transporcie chłodniczym. Jeździmy do tych konkretnych krajów unii: Niemcy, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja, Węgry, Dania Oferujemy: Umowa o pracę - pełny etat Pewne wynagrodzenie na rękę 8000zł - 11200zł netto (na rękę) - ...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA W TRANSPORCIE KRAJOWYM

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DANUTA BĘDKOWSKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DANUTA BĘDKOWSKA
Wolbrom

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu, przewóz towaru (cukru białego umowa nr.FEPŻ W/17/2023 oraz mąki przennej umowa nr. FEPŻ/07/2023 do organizacji charytatywnych POD PROGRAM 2023 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane prawo jazdy kat C+E, karta kierowcy oraz zaświadcz...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0419 s