Filtruj

Praca Kierowca Trasy Krajowe - Jarocin

Kierowca kategorii B, ewentualnie C, codzienne powroty do domu !

RYBHANDRYBHAND
Jarocin

Zatrudnimy kierowcę kat. B, dodatkowy atut prawo jazdy C. Trasy krajowe samochodami marki Fiat, Ford, Iveco, lub ciężarowym Manem 18 paletowym. Praca codziennie od poniedziałku do piątku. Praca polega na rozwożeniu ryb do klientów. Godziny wyjazdów zaczynają się w nocy, lub w godzinach porannych. Au...

28.05.202428.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E

HENRYK STACHOWIAK USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMIHENRYK STACHOWIAK USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMI
Biały Dwór

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie, uprawnienia i karta kierowcy Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem. Trasy krajowe, weekendy w domu. Umowa na okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne p...

21.05.202421.05.2024

Kierowca kat. C+E Kraj

SEBASTIANSEBASTIAN
Pleszew

Firma U.T Piotrowski wraz z rozwijającą się flotą samochodów poszukuje kierowców kat. C+E na trasach Krajowych WYMAGANIA: • aktualne prawo jazdy kat. C+E • karta kierowcy, • dbałość o powierzony sprzęt, • doświadczenie w zawodzie lub możliwość przyuczenia. OFERUJEMY: • auto na stałe przypisan...

05.05.202405.05.2024
od 8500 zł