Filtruj

Praca Kierowca Trasy Krajowe - Rawa Mazowiecka

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnimy kierowców z KAT C+E w transporcie krajowym

nowa oferta
TRANSPORT GRÓJECTRANSPORT GRÓJEC
Rawa Mazowiecka

Firma Transportowa - Spedycyjna zatrudni kierowców z KAT C+E w transporcie krajowym. Wyjazdy całotygodniowe - trasy powtarzające się. Obsługujemy stałych klientów. Nasza firma znajduje się w Grójcu (05-600). Oferujemy: -stałą współpracę -rzetelne rozliczenie wynagrodzenia Oczekujemy: -uczciwo...

16.06.202416.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca w ruchu krajowym i międzynarodowym C+E

KAMINO SP. Z O.O. SP. K.KAMINO SP. Z O.O. SP. K.
Mszczonów

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Dbanie o powierzony sprzęt. Realizacja zadań transportowych z dbałością o terminowość i jakość usługi. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Aktualne świadectwo ADR Rzetel...

14.06.202414.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0580 s