Filtruj

Praca Kierowca Ukraina - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C

PLATAN SOFA SP. Z O.O.PLATAN SOFA SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: transport mebli tapicerowanych na terenie kraju i za granicą, transport surowców produkcyjnych między oddziałami firmy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - dyspozycyjność czynnne prawo ja...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

GLOBAL SP. Z O.O.GLOBAL SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: przewóz towarów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe prawo jazdy kat. C+ E, kod 95, mile widziane ADR podstawy, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, emeryci, obywatel Ukrainy ( wymagana podstawowa znajomość języka polskiego )...

04.04.202404.04.2024

kierowca miedzynarodowy

ANDRZEJANDRZEJ
Łęczynko

witam ,zatrudnie kierowce kat.c.mile widziane doswiadczenie ,preferowani kierowcy z kat b ktorzy podniesli swoje kwalifikacje do kat.c.kierowcy z ukrainy tylko z jezykiem polskim conajmniej!cala reszta informacji telefonicznie.8********62. Zadnych meili i sms....

01.05.202401.05.2024
od 7000 zł