Filtruj

Praca Kierowca Ukraina - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Poznań

Zakres obowiązków: przewóz pasażerów i pracowników firm zatrudnionych przez agencje pośrednictwa pracy do miejsc wykonywanej pracy (pracownicy z Gruzji, Białorusi i Ukrainy), przewóz przesyłek Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - gruziński (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pi...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca międzynarodowy do 3,5 t

NEST.LOGISTIKNEST.LOGISTIK
Poznań

Witam Poszukujemy kierowcę na trasy międzynarodowe. Bus Renault Master 3,5 t , trasy wyjazdowe w różnych planach tygodniach auto pod dom Więcej informacji udzielimy telefonicznie . Zapraszamy do współpracy , tel 53*****22 Zapraszamy do naszego świetnego zespolu chętnych kierowców z Ukrainy. Wymagamy...

08.04.202408.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E Polska Włochy Polska Weekend W domu

TOMEKTOMEK
Koziegłowy

Firma Gaw-Trans Zatrudni kierowce C+E ciągnika siodłowego - naczepa firanka. Wykonujemy pracę w relacjach Krajowych System pracy Polska - Włochy - Polska Na każdy weekend zjeżdzamy do domu Możliwość dla kierowców z innych rejonów województw jest możliwość zatrudnienia zjazd do domu na weekend. Waru...

19.04.202419.04.2024
od 9000 zł