Filtruj

Praca Kierowca W Transporcie Krajowym - Legnica

Kierowca C+E plandeka, przerzuty Niemcy, Szwecja pensja 10tys netto

TOMASZTOMASZ
Legnica

Rozwijająca się firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kierowców zawodowych z kategorią prawa jazdy C + E. Ciągnik siodłowy, plandeka. Wymagane ADR Transport Międzynarodowy. Praca na przerzutach: Niemcy- Szwecja Co 2 weekend zjazd do kraju Wynagrodzenie 10tys netto Ofer...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyspozytor Transportu Krajowego

RABEN TRANSPORTRABEN TRANSPORT
Gniewomierz

To oferujemy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku Pracę w aktywnym i zaangażowanym Zespole Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska Perspektywę rozwoju ...

kierowca kat. D -autobusu Lubin i okolice

FANLOGIC DOMINIK KOWALSKI MARCIN SŁOWIŃSKI SP. J.FANLOGIC DOMINIK KOWALSKI MARCIN SŁOWIŃSKI SP. J.
Lubin

Obowiązki: Kierowanie autobusem. Obsługa linii pracowniczych. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Rozpoczęcie i zakończenie pracy w określonym miejscu. Wymagania: Prawo jazdy kat. D Doświadczenie w zawodzie...

od 7000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0484 s