Filtruj

Praca Kierowca W Transporcie Krajowym - Tomaszów Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca C+E, kraj, wyjazdy 2dniowe, 7-8tys netto

nowa oferta
EUGENIUSZEUGENIUSZ
Tomaszów Mazowiecki

Poszukujekierowcę kat. C+E do transportu krajowego. 2 dniowe wyjazdy. Wymagane jest doświadczenie. Baza niedaleko Rawy Mazowieckiej. Kontakt telefoniczny....

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E - Obsada Podwójna

nowa oferta
PROFESSIONAL THERMO LOGISTICS SP. Z O.O.PROFESSIONAL THERMO LOGISTICS SP. Z O.O.
Czerniewice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepami - głównie chłodnie. Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej. Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy. Współpraca z dyspozytorami. WYMAGANIA: Kategorie prawa jazdy: C+E Doświadczenie: minimum jedna osoba z obsady Dyspozycyjn...

30.04.202430.04.2024

nowa oferta
Czerniewice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepami - głównie chłodnie. Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej. Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy. Współpraca z dyspozytorami. WYMAGANIA: Kategorie prawa jazdy: C+E Doświadczenie: minimum jedna osoba z obsady Dyspozyc...