Filtruj

Praca Kierowca Weekendy - Ochotnica Dolna

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca C+E

KRZYŚKOKRZYŚKO
Ochotnica Dolna

Zatrudnimy kierowce kat C+E na trasy krajowe i międzynarodowe. System tygodniowy, zjazd na weekendy na bazę. Szczegóły pod numerem telefonu 605 666 330....

04.06.202404.06.2024

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

CORN-TRANS LIDIA I JACEK TOKARCZYK SP. Z O.O.CORN-TRANS LIDIA I JACEK TOKARCZYK SP. Z O.O.
Rytro

Zakres obowiązków: Przewóz materiałów sypkich na terenie Polski i Słowacji, Wegier i Rumunii samochodem typu patelnia, (poniedziałek-piątek, weekendy wolne). Kontakt tel. 506145473, 510141403 Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca ciągnika siodłowego staż pracy ogółem - lata: 0, mie...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmę kierowców

MATEUSZMATEUSZ
Brzegi

Witam Poszukujemy kierowców do firmy transportowej na KAT. C oraz C+E. Trasy tylko po Krakowie i okolicach (STAŁY REJON) Praca od poniedziałku do piątku. Weekendy wolne. Obowiązki: Realizacja zamówień i dostarczanie towarów. Załadunek i rozładunek towarów. Utrzymanie pojazdu firmowego w dobrym ...

od 6000 zł