Filtruj

Praca Kierowca Wozkow Jezdniowych - Frampol

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Kierowca Wozkow Jezdniowych Frampol - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Frampol

Numer oferty: StPr/24/0561Obowiązki:-rozładunek/ załadunek towaru,-wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn;Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Wymagane uprawnienia na wózek widłowyMiejsce pracy: Łąkowa 8, 23-440 Frampol, powiat: biłgorajski, woj: l...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FROST LINE SP. Z O.O.FROST LINE SP. Z O.O.
Frampol

Zakres obowiązków: -rozładunek/ załadunek towaru, -wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn; Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagane uprawnienia na wózek widłowy...