Filtruj

Praca Kierowca Wozkow Jezdniowych - Gorlice

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY)

Gorlice

Zakres obowiązków: Transport materiałów budowlanych wózkiem widłowym Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane budowlane); staż pracy - nie wymagany; uprawnienia - operator kierowca wózka jezdn...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

STELMACH SP. Z O.O.STELMACH SP. Z O.O.
Cieniawa

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towaru. Praca w betoniarni w Cieniawie. Aplikacja osobista - wymagane uprawnienia na wózek widłowy i minimum 0,5 roku doświadczenia. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca operator wózków jezdniowyc...

23.05.202423.05.2024

MAGAZYNIER

SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA SKŁADNICASPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA SKŁADNICA
Grybów

Zakres obowiązków: Odbiór i dostawa towaru. Kontrola terminu przydatności do spożycia. Obsługa klientów przy kasie fiskalnej. Prace transportowo-załadunkowe na magazynie. Praca w Grybowie w godz. 7.00-15.00. Kontakt tel. 669988013 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Maga...

14.05.202414.05.2024