Filtruj

Praca Kierowca Wozkow Jezdniowych - Tychów

1-2 z 2 ofert pracy

Kierowca - operator wózków jezdniowych - Tychy

REKRUTACJA SURETREKRUTACJA SURET
Tychy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWCA - OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH MIEJSCE PRACY:SURET sp. z o.o. na terenie Stora Enso, ul.Przemysłowa 52, 43-110 Tychy NASZE OCZEKIWANIA: Uprawnienia UDT I WJO lub UDT II WJO są niezbędne Umiejętność pracy na wózku chwytakowym, systemowym mile widzi...

17.07.202317.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

PHU ŁACISZ MATEUSZ ŁACISZPHU ŁACISZ MATEUSZ ŁACISZ
Łódź

Zakres obowiązków: załadunek - rozładunek transportów przygotowywanie zamówień do wysyłki dostawy towaru do klienta Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem ...

08.04.202408.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0266 s