Filtruj

Praca Kierowca Wozkow Jezdniowych - Wolica

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)

Wolica

Zakres obowiązków: Ładowanie i składowanie odpadów w magazynie, kontenerach. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

DORADO.PL SP. Z O.O.DORADO.PL SP. Z O.O.
Warszawa

Firma Dorado jest liderem dystrybucji cateringowej za sprawą niezawodnego serwisu sprzedaży i kompleksowej oferty produktów spożywczych. W związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska: pakowanie towaru przyjmowanie dosta...

06.09.202406.09.2024

Błonie

Zakres obowiązków: Układanie warzyw do słoików, segregacja warzyw, ustawianie towaru na palety, kierowanie wózków jezdniowych (widłowych) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - Uprawnienia na w...

04.09.202404.09.2024