Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Chełm

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełm

Numer oferty: StPr/24/1148Obowiązki:przewozy osób na liniach regularnych, przewozy pracownicze, wycieczkiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. D znajomość mechaniki Wymagania pożądane:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące podstawowe zasadnicze zawodowe średnie ...

27.05.202427.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE WAFLEX RAFAŁ CICHOSZPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE WAFLEX RAFAŁ CICHOSZ
Chełm

Zakres obowiązków: przewozy osób na liniach regularnych, przewozy pracownicze, wycieczki Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Kierowca autobusu uprawnienie - Prawo jazdy kat. D umi...