Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Jędrzejów

1-3 z 3 ofert pracy

Firma zatrudni Kierowce kat. C

METALBETMETALBET
Jędrzejów

Firma METALBET z siedzibą w Osowa zatrudni:Kierowca kat. C + pracownik produkcjiPraca kierowcy łączona z obowiązkami pracownika produkcji w przypadku braku wyjazdów w trasę. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem • załadunek i rozładunek towaru • rozliczanie się z d...

16.02.202416.02.2024

KIEROWCA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

WIOLETA KUCHTA FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWA RAF- MAXWIOLETA KUCHTA FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWA RAF- MAX
Chorzewa

Zakres obowiązków: Odbieranie towarów od klientów, podpisywanie umów, dostarczanie towaru na bazę firmy Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Przedstawiciel handlowy umiejętność - prawo jazdy kat B...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C

DANIEL MAJCHRZYK USŁUGI TRANSPORTOWEDANIEL MAJCHRZYK USŁUGI TRANSPORTOWE
Piekoszów

Zakres obowiązków: Kierowca samochodu ciężarowego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - mile widziane doświadczenie 1 rok...