Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Jordanów

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+ E

F.H.U. TRANS-GUZIK ZBIGNIEW GUZIKF.H.U. TRANS-GUZIK ZBIGNIEW GUZIK
Juszczyn

Zakres obowiązków: Przewóz towarów Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Transport międzynarodowy. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość języków obcych....

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI

TOMINI TOMASZ SMOLINTOMINI TOMASZ SMOLIN
Sucha Beskidzka

Zakres obowiązków: Samodzielne wykonywanie prac ziemnych, odpowiedzialność za wykonywaną pracę Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Operator koparki uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl...

08.04.202408.04.2024

Pomocnik budowlany - kierowca

KAMILKAMIL
Myślenice

Dzień dobry. Zatrudnię pomocnika budowlanego przy rozprowadzaniu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych. Możliwość przyuczenia do zawodu operatora koparki. Wymagane zaangażowanie oraz gotowość do pracy, prawo jazdy kat. B....

29.08.202329.08.2023
od 30 zł