Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Ostrołęka

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

MSERWIS24 SP. Z O.O.MSERWIS24 SP. Z O.O.
Ostrołęka

Zakres obowiązków: - prowadzenie prac załadunkowych i rozładunkowych, - wykonywanie przewozu na wyznaczonych trasach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Min. 1 rok doświadczenia zaowodowego, świadectwo kwalifikacji...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA BETONOMIESZARKI

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW PREFBET SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW PREFBET SP. Z O.O.
Śniadowo

Zakres obowiązków: Przewożenie ładunków przydzielonym pojazdem w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami o eksploatacji i ruchu pojazdów samochodowych. Codzienna obsługa i sprawdzanie sprawności technicznej pojazdu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C...

19.04.202419.04.2024

Kierowca kat. C+E- dystrybucja - codzienne powroty do domu!

REKRUTACJAREKRUTACJA
Krasnosielc

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która od 30 lat kompleksowo obsługuje rolnictwo. Napędza nas innowacja, a wzmacnia doświadczenie. Zrzeszamy zespół ludzi z pasją – zarówno współpracowników, jak i hodowców, którzy cenią sobie profesjonalizm i efektywność, którzy poprzez zaangażowanie każdego dnia popr...

11.03.202411.03.2024