Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Ostrowiec Świętokrzyski

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (WYWROTKA)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ostrowiec Świętokrzyski

Numer oferty: StPr/24/0429Obowiązki:przewóz materiałów sypkich;Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C doświadczenie w zawodzie Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: U...

08.05.202408.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

BRUKARSTWO I USŁUGI EWA BRACIKBRUKARSTWO I USŁUGI EWA BRACIK

Zakres obowiązków: przewóz materiałów sypkich; Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - doświadczenie w zawodzie...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Gołębiów

Numer oferty: StPr/24/0311Obowiązki:- rozładowywanie skrzyniopalet wózkiem widłowymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:operator wózków jezdniowych z napędem silnikowymZawód:Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymag...