Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA

MOTPOL ZDZISŁAW WALTER SŁAWOMIR WALTER SP. K.MOTPOL ZDZISŁAW WALTER SŁAWOMIR WALTER SP. K.
Dalanówek

Zakres obowiązków: Dostarczanie towarów do klientów. Zmianowość według grafiku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Obsługa wózków widłowych Wykształcenie zawodowe, obsługa wózków widłowych....

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy Kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym

DARIUSZ ROGOWSKIDARIUSZ ROGOWSKI
Sierakowo

Firma Usługowo Transportowa DAGRA Grażyna Rogowska z siedzibą Sierakowo, 09-140 Raciąż zatrudni kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Działamy na rynku od około 20 lat, sukcesywnie budując POLSKĄ markę odpowiedzialnych usług przewozowych o międzynarodowym zasięgu. Świadczymy usługi...

25.04.202425.04.2024

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (POMIECHÓWEK/NOWY MODLIN) K/M

NOWEL SP. Z O.O.NOWEL SP. Z O.O.
Nowy Modlin

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania, Odpowiedzialność za załadunek i rozładunek towaru, Kompletacja zamówień, Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie, Bieżące informowanie przełożonego o występujących zmiennych, Dbałość oraz utrzymanie ...