Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Strzelce Opolskie

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

nowa oferta
SILVA SP. Z O.O.SILVA SP. Z O.O.
Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków: Przewóz surowca drzewnego. Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - DOŚWIADCZENIE staż pracy ogółem - lata: 1 Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego jako kierowca. Mile widziane up...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowcę kat.. C+E SYSTEM PRACY DO USTALENIA

nowa oferta
METEORTRUCKMETEORTRUCK
Pyskowice

W związku z dynamicznym rozwojem firmy transportowej zatrudnię kierowcę w ruchu krajowym i międzynarodowym z prawem jazdy kat. C+E [ kod 95]. System pracy do ustalenia. Stałe relacje, stali klienci, wymiana naczep załadowanych u klienta [ kierunki SK, CZ, HU, LT, LV, EE]. Mile widziane doświadczenie...

13.06.202413.06.2024
od 9000 zł