Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Strzelin

1-2 z 2 ofert pracy

Mechatronik samochodów ciężarowych (k/m), Niemcy, Kassel

DIEBEL SPEDITIONS GMBHDIEBEL SPEDITIONS GMBH
Strzelin

530 ciężarówek i 530 przyczep zjeżdża do Ciebie z całej Europy. Wraz z kolegami kontrolujesz ich stan techniczny. Jesteście wspólnie odpowiedzialni za to, że wracają sprawne na drogi. Nasi kierowcy polegają na waszej dokładności przy konserwacji i naprawach pojazdów. Chciałbyś na stałę do na dołączy...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E

nowa oferta
GENERATIS SP. Z O.O.GENERATIS SP. Z O.O.
Zielęcice

Zakres obowiązków: Przewóz towarów w komunikacji krajowej lub zagranicznej wg ustalonego harmonogramu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca ciągnika siodłowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E umiejętność - Doświadczenie w prowadzeniu naczepy, cysterny. staż pracy ogó...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0456 s