Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca CE Chłodnia 2/1 codzienne powroty na pokój

nowa oferta
JOBSERWISJOBSERWIS
Wałbrzych

Kierowca CE ChłodniaMiejsce pracy : okolice Hanoweru dwie lokalizacje do wyboruSystem pracy : 2/1Transport : Lokalny z codziennymi powrotami na miejsce zakwaterowaniaZakw aterowanie : darmowy pokój jednoosobowyUmowa: niemiecka umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcąWynagrod zenie : 2050 ...

18.06.202418.06.2024

KIEROWCA AUTOBUSU-KONDUKTOR

nowa oferta
Kamienna Góra

Zakres obowiązków: Przewóz osób, sprzedaż biletów, obsługa techniczna autobusu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe karta kierowcy...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynu/Kierowca

nowa oferta
BRICOMARCHEBRICOMARCHE
Strzegom

* Ogłoszenie o pracę: Pracownik Magazynu i Kierowca w sklepie budowlanym Bricomarche * Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem budowlanym Bricomarche i poszukujemy zmotywowanych osób do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik Magazynu oraz Kierowca. #Pracowni...