Filtruj

Praca Kierowca - Dębowa

Zatrudnię kierowce C+E emeryta na działalności , z Dębicy lub okolicy.

nowa oferta
TECHPOL.DEBICATECHPOL.DEBICA
Dębica

Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą firanką , głównie krótkie odcinki głównie województwo podkarpackie i sąsiednie. Czasem trzeba przespać się w samochodzie. Praca na zasadzie może być dorywczej w większym lub mniejszym stopniu. Potrzebna osoba dyspozycyjna....

01.06.202401.06.2024
od 3500 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

KIEROWCA KAT C+E

DREW-DOM ANDRZEJ ANTECKIDREW-DOM ANDRZEJ ANTECKI
Dęby Szlacheckie

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E uprawnienie - Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E...

30.05.202430.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat. C+E

nowa oferta
FIRMA JANWITFIRMA JANWIT
Jasło

Zatrudnię kierowcę kat. C+E!Oferuję: pracę na terenie Polski wolne weekendy umowę o pracę długoterminową współpracę atrakcyjne wynagrodzenie podana kwota netto od 350 zł dniówka PLUS PREMIASiedziba firmy w Ołpinach.Więcej informacji oraz zgłoszenia pod numerem telefonu....