Filtruj

Praca Kierowca - Kozieł

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji

nowa oferta
METAAL FLEXMETAAL FLEX
Kędzierzyn-Koźle

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -przygotowywanie produktów do mieszanki według zamówienia (białko w proszku oraz suszone produkty) -odmierzanie proszku według przepisu -przygotowanie mieszanki dla operatorów w celu przygotowania produktu końcowego -dźwiganie worków z proszkiem w wadze do 20 kg Firma wiedzie prym...

02.05.202402.05.2024

KIEROWCA

1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Kazimierz

Zakres obowiązków: Praca w Składzie Dębogórze. Bezpieczny i terminowy przewóz osób, sprzętu wojskowego oraz ładunków. Przestrzeganie obowiązujących przepisów wynikajacych z ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz przepisów o czasie pracy kierowców. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnie...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E na EU

ADAMADAM
Krzyż

Witam, zatrudnię pracownika na stanowisko - kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym Plandeka Więcej szczegółów pod telefonem. Wymagania: prawo jazdy kat. C+E; uprawnienia : karta kierowcy , kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne; doświadczenie w prowadzeniu ciągnika siodłowego...