Filtruj

Praca Kierowca - Pisz

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Pisz

Zakres obowiązków: Prowadzenie i obsługa samochodu dostawczego. Załadunek i rozładenek sprzętu. Dowóz ekipy sprzątającej wraz z wyposażeniem na miejsce wykonywanej pracy.Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu. Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne p...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA POMOCY DROGOWEJ

ANDRZEJANDRZEJ
Pisz

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowcówWymagania: 1. Prawo jazdy kat. B, B+E, C, C+E,2. W przypadku kategorii C, C+E-karta kierowcy,3. Chęci do pracy,4. Dyspozycyjność, odpowiedzialność,5. Podstawowa znajomość mechaniki samochodowej.Oferujemy:1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o...

01.05.202401.05.2024

Zostań kierowcą TAXI

RAFAŁ PYZLAKRAFAŁ PYZLAK
Mikołajki

ukas Partnerzy – zostań naszym kierowcą! Dołącz do prężnie rozwijającego się partnera BOLT, UBER, FREENOW !!! Poszukujemy nowych kierowców do naszego zespołu w nowo otwartych oddziałach Mamy najlepszą flotę aut hybrydowych w najlepszych cenach Wynajmij jeden z dostępnych samochodów w naszej ofer...

30.04.202430.04.2024