Filtruj

Praca Kierowca - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

RATOWNIK MEDYCZNY - KIEROWCA

STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJSTACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Słupsk

Zakres obowiązków: udzielanie pomocy medycznej, kierowanie ambulansem. Praca na czas określony: 01.06.2024 - 31.08.2024 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat. C staż pracy ogółem - lata: 2 Zezwolenie na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych kat. C; Dyplom Ratow...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Niemcy w klinikach specjalistycznych

DIAKONIESEGDIAKONIESEG
Słupsk

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec w specjalistycznych Klinikach Diakonie na następujące stanowiska: -pielęgniarki -asystent pielęgniarki -opiekun osoby starszej -sprzątaczki -terapeuta zajęciowy osób uzależnionych -pedagog -pomoc kuchenna -kucharz -kierowca Wymagania: -wykształcenie...

14.04.202414.04.2024
od 8000 zł