Filtruj

Praca Kierownik Administracji - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK GOSPODARCZY (NR 1869)

MEDYCZNO SPOŁECZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGOMEDYCZNO SPOŁECZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
Inowrocław

Zakres obowiązków: kierowanie gospodarką materiałową w szkole Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) wyższe ekonomiczne lub administracja, mile widziane doświadczenie zawodowe...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/1869Obowiązki:kierowanie gospodarką materiałową w szkoleWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), ekonomicznePozostałe wymagania:wyższe ekonomiczne lub administracja, mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Prezydenta Gabriela Narutowicza ...

Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

Rituals - Kierownik Sklepu / Store Manager - Inowrocław, Galeria Solna

RITUALS COSMETICS POLAND SP. Z O.O.RITUALS COSMETICS POLAND SP. Z O.O.
Inowrocław

Jako Kierownik sklepu Rituals spraw, aby sklep był miejscem, w którym Twój team uwielbia przebywać, gdzie wspólnie zapewnicie klientom niezapomniane doświadczenia. W tej roli będziesz odpowiadać również za: Współpracę z Area Managerem w celu zwiększenia sprzedaży i wskaźników KPI. Opracowywanie m...

15.04.202415.04.2024