Filtruj

Praca Kierownik Brygadzista - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista sprzątający

CLAR SYSTEMCLAR SYSTEM
Bydgoszcz

Firma sprzątająca zatrudni panią do pracy w szpitalu na stanowisku Brygadzistki.Zakres zadań:- nadzór nad personelem pod nieobecność kierownika obiektu- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów- obsługa pralni (3 dni w tygodniu, 2-3 godziny)- prace porządkoweJako, że jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, ...

17.06.202417.06.2024

Majster / Kierownik Robót - Branża bitumiczna (m/k)

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Bydgoszcz

wykształcenia min. średniego, technicznego, preferowany profil - mechanika, budownictwo, automatyka, znajomości zagadnień związanej z funkcjonowaniem WMB, znajomość gospodarki magazynowej WMB, ZKP, zagadnień technicznych, doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót przy nadzorowaniu robót ...

07.06.202407.06.2024

Majster/ Brygadzista

MONIKAMONIKA
Nakło Nad Notecią

Zakres obowiązków: przestrzeganie przepisów budowlanych- z zakresu BHP w ścisłej współpracy z kierownikiem/inżynierem budowy rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników; dbanie o terminowość prac; przestrzeganie harmonogramu budowy; kontrolowanie jakości wykonywanych prac; dobra organizacja pracy,...

26.05.202426.05.2024
od 9000 zł