Filtruj

Praca Kierownik Brygadzista

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista Produkcji

nowa oferta
MARION SP. Z O.O.MARION SP. Z O.O.
Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: PRACUJĄC Z NAMI, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: zarządzanie i koordynację działań obszaru produkcyjnego w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jego jakości i efektywności rozwiązywanie bieżących problemów techniczny...

16.05.202416.05.2024

MONTER RUSZTOWAŃ lub POMOCNIK MONTERA praca w Niemczech

nowa oferta
KRAKBAU S. A.KRAKBAU S. A.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym (Niemcy) - praca na wysokości Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego WYMAGANIA: Bardzo dobra kondycja fizyczna Chęć do pracy i zaangażowanie OFERUJEMY: Stawka 10-12 ...

Mistrz Produkcji -Operator Dźwigu Samojezdnego

nowa oferta
CMC POLAND SP. Z O.O.CMC POLAND SP. Z O.O.
Koszalin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nadzór i koordynowanie pracy Operatorów Dźwigów na placu w Zakładzie Złomowym CMC Poland Sp. z o.o. w Koszalinie, załadunek, rozładunek oraz sortowanie złomu na placu złomowym, kontrola i klasyfikacja złomu zgodnie z obowiązującą normą, prowadzenie ewidencji pracy żurawi i ich awa...